Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Ogłoszenie konkursu na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej.

2023-08-24, Czwartek
Ogłoszenie
Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej:

„Przeprowadzenie w roku 2023  programu psychologiczno – terapeutycznego dla osób stosujących przemoc domową”.

Zadanie realizowane będzie w terminie od dnia 28.09. 2023 r. do dnia 22.12. 2023 r. Ofertę na powierzenie do realizacji zadania publicznego należy złożyć w terminie do dnia 18.09.2023 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4.

Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie https://bip.powiatraciborski.pl/organizacje_pozarzadowe/Ogloszenia_2023.html lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4 pokój nr 9B.