Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Ostateczne rozstrzygnięcia już niebawem

2010-02-04, Czwartek
W najbliższy weekend zakończą się rozgrywki IV edycji Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej dla dwóch grup wiekowych trampkarzy. Patronat nad imprezą tradycyjnie sprawuje Starosta Raciborski.

Najpierw w sobotę 6 lutego ostatnia kolejka rozgrywek trampkarzy rocznika 1997 i młodszych znajdzie sportowe rozwiązania na hali w Pietrowicach Wielkich, później w niedzielę 7 lutego trampkarze rocznika 95 i młodszych dokończą rywalizację w Rudniku.

W młodszej grupie o puchar Starosty Raciborskiego Adama Hajduka w tym roku rywalizuje pięć drużyn, wśród starszych w lidze startuje dziesięć ekip.
Koordynacją sportowej części rozgrywek zajął się Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Racibórz, natomiast nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu i poszczególne samorządy gminne.
W uroczystym zakończeniu w sobotę swój udział zapowiedzieli Starosta Raciborski Adam Hajduk i Wójt Gminy Pietrowice Wielkie Andrzej Wawrzynek, natomiast w niedzielę na hali w Rudniku dekoracji najlepszych dokonają Etatowy Członek Zarządu Powiatu Raciborskiego Norbert Parys i Wójt Gminy Rudnik Alojzy Pieruszka. Tradycyjnie oprócz pucharów i dyplomów dla drużyn, indywidualne wyróżnienia czekają na króla strzelców, najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika turnieju.