Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych...

2007-03-01, Czwartek

W 2007 roku na realizację zadań w zakresie pomocy społecznej przeznaczono środki w wysokości 68.600 zł, w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz wspierania osób niepełnosprawnych - 59.000 zł, w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego - 22.000 zł, zaś w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji - 10.000 zł.

Warunkiem przystąpienia do konkursów jest złożenie oferty zgodnej ze wzorem określonym w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 grudnia 2005 r. w sprawie wzoru oferty realizacji zadania publicznego, ramowego wzoru umowy o wykonanie zadania publicznego i wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. z 2005 r. Nr 264 poz. 2207) w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6 w terminie do dnia 29 marca 2007 r. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi do dnia 24 kwietnia 2007 r.

Szczegółowe informacje dotyczące otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu - www.bip.powiatraciborski.pl, w zakładce "Ogłoszenia i przetargu". Tam dostępny jest również wzór oferty.