Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Otwarty konkurs ofert – Prowadzenie całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych

2011-06-24, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej pn. „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego całodobowych placówek opiekuńczo – wychowawczych”.
Zadanie realizowane będzie w terminie od 1 września 2011 r. do 31 sierpnia 2016 r.
Ofertę na powierzenie do realizacji zadania należy złożyć w terminie do dnia 18.07.2011 r.w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4.
Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie bip.powiatraciborski.pl zakładka „Organizacje pozarządowe” – Konkursy – Ogłoszenia lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4, pokój nr 106.