Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

POWIATOWY MISTRZ WIEDZY ROLNICZEJ - zgłoś się już dziś

2011-02-10, Czwartek

Do 28 lutego br. można zgłaszać uczestnictwo w czwartej edycji konkursu "Powiatowy Mistrz Wiedzy Rolniczej" organizowanego w ramach "Powiatowej Komisji ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie".

Konkurs ma charakter otwarty i uczestniczyć w nim mogą nie tylko mieszkańcy Powiatu Raciborskiego, lecz także osoby prowadzące gospodarstwo rolne na terenie Powiatu Raciborskiego.

Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs prowadzony będzie w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej i przeprowadzony zostanie w dwóch etapach.

Pierwszy etap to eliminacje pisemne, które odbędą się 15 marca br. w sali narad w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, przy Placu Okrzei 4a. Eliminacje doprowadzą do wyłonienia grupy dziesięciu finalistów w kategorii indywidualnej oraz pięciu najlepszych drużyn.

9 kwietnia br. w Gminie Pietrowice Wielkie odbędzie się drugi etap, w którym finaliści w poszczególnych kategoriach odpowiadać będą ustnie na pytania Komisji Konkursowej.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe, statuetki Starosty Raciborskiego oraz dyplomy. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są indywidualnie lub za pośrednictwem Gmin.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest osobiste, telefoniczne lub elektroniczne zgłoszenie w terminie do końca lutego 2011 r. na adres organizatora:
Starostwo Powiatowe w Raciborzu,
Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa,
Plac Okrzei 4, 47-400 Racibórz
tel. (32) 459-73-38, e-mail: [email protected]

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin konkursu stanowiący załącznik do Uchwały Nr 106/309/09 Zarządu Powiatu Raciborskiego z dnia 20 stycznia 2009 r. (www.bip.powiatraciborski.pl/baza rejestrów urzędowych)

ZAPRASZAMY do udziału – czekają atrakcyjne nagrody!