Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Panel dyskusyjny w ramach projektu Inwestycja w przyszłość

2010-03-12, Piątek

18 marca (czwartek) w Zespole Szkół Mechanicznych w Raciborzu odbędzie się panel dyskusyjny pt.: Modyfikacja kształcenia teoretycznego pod kątem potrzeb zakładu pracy – praktyczne aspekty przełożenia teorii na praktykę. Początek godz. 13.00.

Moderatorami panelu będą:
- Anna Zembaty-Łęska – RAFAKO S.A.
- Andrzej Czech – RAFAKO S.A.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu pn. "Inwestycja w przyszłość. Dodatkowe kwalifikacje i umiejętności uczniów szkół zawodowych Powiatu Raciborskiego szansą sukcesu na rynku pracy" realizowanego przez Powiat Raciborski.

Przypomnijmy. Celem głównym projektu "Inwestycja w przyszłość" jest podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w 4 Zasadniczych Szkołach Zawodowych w Powiecie Raciborskim oraz podwyższenie kwalifikacji zawodowych i umiejętności ogólnych 800 uczniów oraz 50 nauczycieli tych szkół służące zwiększeniu ich zdolności do przyszłego zatrudnienia i szans na nowoczesnym rynku pracy poprzez opracowanie i wdrożenie do realizacji programów rozwojowych szkół.

Całkowita wartość projektu: 954 417,30 zł
Kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego wynosi 832 729,09 zł
Wkład własny wynosi 121 688,21 zł
Okres realizacji projektu: 01.09.2009r. – 30.06.2011r.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.