Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Pantofelek - wyniki konkursu 19 marca

2010-02-10, Środa

Forum Kobiet Powiatu Raciborskiego informuje, że w lutym 11 – osobowa kapituła, w skład której wejdą wyłącznie panie, wyłoni spośród zgłoszonych kandydatur 5 osób nominowanych do tytułu "Pantofelek 2009". Spośród nich wybrany zostanie laureat V edycji konkursu. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Starosta Raciborski.

Konkurs, jak co roku adresowany był do pełnoletnich mieszkańców Powiatu Raciborskiego. Jego głównym celem jest odkrywanie wielkich ludzi w małym świecie. Organizatorki poszukują lokalnych autorytetów, które swoją postawą czynią świat lepszym, osiągają wytyczone cele respektując prawa innych.

Ogłoszenie wyników V edycji Konkursu "Pantofelek 2009" nastąpi 19 marca br. o godzinie 17:00 podczas uroczystości w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Imprezę swym recitalem uświetni Roksana Lewak – była solistka zespołu MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Patronat medialny: Raciborski Portal Internetowy, Gazeta - Informator, Tygodnik Nowiny Raciborskie, Portal nowiny.pl, Raciborska Telewizja Kablowa, Radio Vanessa, Portal internetowy naszraciborz.pl, Tygodnik Nasz Racibórz oraz Telewizja Internetowa tv.naszraciborz.pl.

Współpraca przy organizacji konkursu: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

Zapraszamy!