Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Powiatowy System Informacji o Atrakcjach Kulturowych na Ziemi Raciborskiej - konferencja oraz prezentacja projektu oznakowania

2009-12-11, Piątek
16 grudnia (środa) w Hotelu Polonia w Raciborzu odbędzie się konferencja dot.. realizacji projektu pt. "Powiatowy System Informacji o Atrakcjach Kulturowych na Ziemi Raciborskiej". W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie film promocyjny wraz z projektem oznakowania obiektów atrakcyjnych pod względem kulturowym. Początek godz. 10.00.

Program konferencji:
godz. 10.00 – rozpoczęcie konferencji
godz. 10.15 – projekcja filmu promocyjnego wraz z projektem oznakowania
godz. 11.00 – dyskusja i zakończenie konferencji
Projekt Powiatu Raciborskiego pt. "Powiatowy System Informacji o Atrakcjach Kulturowych na Ziemi Raciborskiej" jest bezpośrednio realizowany przez Agencję Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.