Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

2008-09-11, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego przedkłada do zaopiniowania organizacjom pozarządowym projekt Programu współpracy Powiatu Raciborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2009.

Ewentualne uwagi do projektu Programu można zgłaszać w terminie do 31 października br. mailowo na adres: [email protected] oraz pisemnie na adres: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, 47-400 Racibórz.

Projekt Programu współpracy Powiatu Raciborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2009 pobierz