Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

REWIA TAŃCA już 12 lutego

2011-02-08, Wtorek

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu przy wsparciu organizacyjnym Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu zaprasza na V – Jubileuszową – Karnawałową Rewię Tańca Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu 2011 pod Honorowym Patronatem Starosty Raciborskiego. Prezentacje taneczne odbędą się 12 lutego br. w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu przy ulicy Gimnazjalnej 3. Początek godzina 17:00.

Celem nadrzędnym organizowanej imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego kół tańca towarzyskiego Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, popularyzacja tańca towarzyskiego wśród młodzieży, autonomia i współdziałanie tancerzy w parze.

Uczestnicy w trakcie trwania konkursu zatańczą w dwóch kategoriach – grupa początkująca oraz grupa zaawansowana. W czasie pokazu konkursowego zaprezentowane zostaną tańce standardowe oraz latynoamerykańskie.

W przerwie konkursowej zaprezentują się młodzieżowe pary reprezentacyjne tańca towarzyskiego Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Rewia tańca będzie podsumowaniem dwudniowych warsztatów tanecznych tańca towarzyskiego prowadzonych przez Wojciecha Wolinowskiego – Mistrza Tańca Polskiego Towarzystwa Tanecznego, posiadacza Międzynarodowej Klasy Mistrzowskiej S w obu stylach tanecznych, trenera Szkoły Tańca RONDO w Rybniku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w prezentacjach w charakterze publiczności. Obowiązują stroje wieczorowe. Wstęp wolny.

ZAPRASZAMY!