Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Ruszają "Bezpieczne Ferie 2024"

2024-01-12, Piątek
Na terenie województwa śląskiego ruszyła akcja pn. „Bezpieczne Ferie 2024”, która będzie trwała do 26 lutego 2024 r.

Wojewoda Śląski przekazał służbom, inspekcjom i podmiotom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo zalecenia w zakresie przeprowadzenia kolejnej edycji tej akcji w naszym regionie, której celem jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku zimowego dzieciom i młodzieży, a także osobom przebywającym i przemieszczającym się przez teren naszego województwa.

Państwowe służby i inspekcje działające na obszarze województwa śląskiego będą monitorować formy wypoczynku zorganizowanego dzieci i młodzieży pod kątem bezpieczeństwa, w Powiecie Raciborskim taką jednostką jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu

Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze:

32 20 77 077

Na infolinię można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych.

Pod linkiem znajdziecie Państwo prezentację na temat bezpiecznego wypoczynku w trakcie ferii zimowych:

Poniżej zamieszczamy przydatne dokumenty związane z akcją.

Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kontrole autokarów - Bezpieczne Ferie 2024 Kontrole autokarów - Bezpieczne Ferie 2024 24-01-12 12:03 384.14KB Kontrole autokarów - Bezpieczne Ferie 2024 pobierz