Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Starosta Raciborski zaprasza do składania ofert na stanowisko dyrektora szpitala w Raciborzu...

2006-12-15, Piątek

Wakat na stanowisku dyrektora szpitala pojawił się w związku z objęciem przez dotychczasowego szefa lecznicy Wojciecha Krzyżeka urzędu wiceprezydenta Raciborza. Zarząd Powiatu Raciborskiego odwołał go w związku z tym z zajmowanego stanowisko dyrektora szpitala, a do czasu powołania nowego szefa powierzył obowiązki dyrektora dotychczasowemu zastępcy ds. medycznych Zbigniewowi Wiercińskiemu.

Oferty kandydatów przyjmowane będą do dnia 27 grudnia br. do godz. 15.00 w sekretariacie Starosty Raciborskiego - Starostwo Powiatowe w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, pok. 26.

Oferta winna zawierać: list motywacyjny, CV (opatrzone klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata), a także kserokopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie wyższe i przebieg pracy zawodowej oraz poświadczających doświadczenie w zarządzaniu dużymi jednostkami organizacyjnymi. Ponadto oferta winna zawierać oświadczenie kandydata dotyczące karalności i toczących się postępowań karnych.

Ogłoszenie o przyjmowaniu ofert na stanowisko dyrektora szpitala opublikowane jest na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu - www.bip.powiatraciborski.pl (zakładka "PRACA w urzędzie") oraz w prasie lokalnej.

Nowy dyrektor szpitala rozpocznie urzędowanie od stycznia 2007 r.