Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Starosta i Zarząd Powiatu Raciborskiego - z ABSOLUTORIUM z wykonania budżetu za rok 2022 r.

2023-06-27, Wtorek
Zarząd Powiatu Raciborskiego
Dziękuję radnym, którzy podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu do omawianego raportu podeszli merytorycznie, doceniając pracę Starosty, Zarządu – wszystkich pracowników powiatu.

Jako Starosta przedstawiłem dziś fakty, dowody, że Powiat wykorzystuje swój potencjał, skutecznie sięga po wsparcie i dobrze realizuje swoje zadania. Na wielu płaszczyznach jego działalność się wyróżnia, co zostało też potwierdzone i docenione przez wielu niezależnych ekspertów. To dla nas ważne wsparcie na kolejne miesiące ciężkiej pracy. To także ważne podsumowanie niełatwego roku budżetowego.

Dziękuję moim kolegom z Zarządu i wszystkim, którzy biorą na siebie współodpowiedzialność za nasz Powiat Raciborski – skarbnikowi, sekretarz powiatu, naczelnikom, kierownikom i pracownikom starostwa oraz jednostek. Dobrze jest pracować ze świetnie funkcjonującym zespołem i wśród samorządowców, z którymi można realizować nawet najtrudniejsze zadania.
Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda.