Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Starosta nagrodzi studentów...

2007-04-30, Poniedziałek

W roku akademickim 2007/2008 o przyznanie jednorazowej nagrody w wysokości 5 tysięcy złotych będą mogli ubiegać się studenci kierunków inżynierskich, a pula środków zarezerwowana w budżecie Powiatu Raciborskiego na ten cel wynosi 30 tysięcy zł.

Do złożenia wniosku o przyznanie nagrody uprawnieni są studenci drugiego roku studiujący na uczelniach publicznych i niepublicznych w systemie studiów dziennych na kierunkach inżynierskich, którzy:
1) stale zamieszkują powiat raciborski;
2) legitymują się średnią końcowych ocen z wszystkich zaliczeń i egzaminów z pierwszego roku studiów (I i II semestr) co najmniej 4,0;
3) znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, tj. dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 450 zł netto.

Nagroda będzie wypłacona w dwóch równych ratach, po zakończeniu III i IV semestru studiów, pod warunkiem utrzymywania dobrych wyników w nauce.

Szczegółowe informacje dotyczące aplikowania, regulaminu przyznawania nagród oraz wzory wniosków będą dostępne dla zainteresowanych po 30 czerwca 2007 r. na naszej stronie internetowej.