Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Statuetka SUPER STAROSTY dla starosty raciborskiego!

2023-09-26, Wtorek

Wczoraj, podczas Jubileuszowej Gali 25 lat Samorządu Województwa Śląskiego w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda z rąk Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego oraz premiera Jerzego Buzka odebrał statuetkę SUPER STAROSTY Województwa Śląskiego.

W imieniu 5 starostów uhonorowanych tym wyróżnieniem, starosta raciborski podziękował wszystkim osobom uczestniczącym w pracy na rzecz samorządu za ich zaangażowanie w realizacje zadań samorządowych oraz kształtowanie historii i rozwoju naszego regionu przez ostatnie ćwierćwiecze. Starosta podkreślił znaczenie i podziękował za tworzenie dobrej płaszczyzny do współpracy pomiędzy samorządem i mieszkańcami. Pamiętajmy, że to nasz wspólny sukces, bo samorząd tworzą wszyscy mieszkańcy. Wszystkim bardzo dziękuję!