Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Uwaga! Przedłużenie zmiany organizacji ruchu na rondzie na Placu Konstytucji 3 Maja w Raciborzu!

2023-12-04, Poniedziałek

Informujemy, iż w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi powodującymi utrudnienia w pracach bitumicznych, na rondzie na Placu Konstytucji 3 Maja w Raciborzu ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną będzie utrzymany do dnia 15.12.2023 r.

Przypominamy, iż roboty na jezdni obejmują oba pasy ruchu na ul. Opawskiej od strony ul. Polnej  - stąd organizacja ruchu na rondzie się zmienia następująco:

Pierwszy wariant wahadła:

Zamknięty pas ruchu na ul. Opawskiej na dojeździe do ronda, fragment ronda i pas ruchu na ul. Skłodowskiej. Utrzymane zostanie zamknięcie ul. Łąkowej od wjazdu do  Netto do ronda.

Poniżej warianty ruchu, które umożliwia sygnalizacja świetlna.

Drugi wariant wahadła:

Zamknięty pas ruchu na ul. Opawskiej na dojeździe do ronda od strony centrum miasta, fragment ronda, zjazd na ul. Warszawską oraz pas ruchu na ul. Opawskiej na wyjeździe z centrum miasta. Utrzymane zostanie zamknięcie ul. Łąkowej od wjazdu do Netto do ronda.

Poniżej warianty ruchu, które będzie umożliwiać sygnalizacja świetlna.