Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

V Targi Pracy dla Nauczycieli już 5 czerwca

2009-05-26, Wtorek

5 czerwca w godzinach od 12.00 do 15.30 w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Raciborzu odbędą się V Targi Pracy dla Nauczycieli, których organizatorami są Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu. W Targach Pracy będą uczestniczyć dyrektorzy szkół i placówek oświatowych podległych Powiatowi Raciborskiemu.

Osoby zainteresowane pracą w charakterze nauczyciela będą miały możliwość spotkania z dyrektorem jednostki oświatowej, w której chciałyby podjąć pracę. Oferta pracy skierowana jest również do osób poszukujących zatrudnienia w zastępstwie innego nauczyciela, przebywającego np. na długotrwałym zwolnieniu lekarskim, urlopie dla poratowania zdrowia, macierzyńskim lub wychowawczym. Po Targach Pracy do dyrektorów powiatowych jednostek oświatowych trafia baza danych o osobach w nich uczestniczących, która jest wykorzystywana przez dyrektorów podczas zatrudniania nowych osób.

Po raz pierwszy na Targach Pracy dla Nauczycieli będą wystawiane wolne wakaty ze szkół prowadzonych przez Gminę Racibórz.

W przyszłości planuje się, aby w Targach Pracy dla Nauczycieli brały udział wszystkie szkoły i placówki oświatowe z terenu Powiatu Raciborskiego.