Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

PORZĄDEK OBRAD V SESJI RADY
POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 27 lutego 2007 r. godz. 15:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z IV sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami, w tym realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu.
5. Informacja nt. zadań Referatu Architektury i Budownictwa.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Raciborzu za 2006 r.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II / 15 / 2006 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 6 grudnia 2006r. w sprawie powołania członków Komisji Budżetu i Finansów.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II / 16 / 2006 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 6 grudnia 2006 r. w sprawie powołania członków Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II / 17 / 2006 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 6 grudnia 2006 r. w sprawie powołania członków Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II / 19 / 2006 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 6 grudnia 2006 r. w sprawie powołania członków Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Miastem Rybnik w sprawie kształcenia w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej - Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego w Rybniku, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Rybnik, uczniów klas wielozawodowych z Zespołu Szkół Zawodowych w Raciborzu, dla którego organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.
12. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2007 r.
13. Sprawozdanie z realizacji Uchwały Nr V / 78 / 2003 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 25 lutego 2003 r.
14. Interpelacje i zapytania radnych.
15. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
16. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
17. Wolne wnioski i informacje.
18. Zakończenie sesji.