Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

VI Raciborskie Targi Edukacyjne...

2007-04-11, Środa

Celem Raciborskich Targów Edukacyjnych jest przekazanie kompetentnej i rzetelnej informacji o możliwościach dalszego kształcenia i zdobycia kwalifikacji zawodowych w roku szkolnym 2007/2008. Targi adresowane są do młodzieży i innych osób zainteresowanych kształceniem i dokształcaniem z terenu powiatu raciborskiego i powiatów sąsiednich. To okazja do bezpośredniego zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjną szkół i innych placówek oświatowych z terenu Raciborszczyzny, w jednym miejscu i czasie, z możliwością rozmowy z przedstawicielami szkół i placówek edukacyjnych. Swoje oferty zaprezentują publiczne
i niepubliczne szkoły ponadgimnazjalne, szkoły policealne i średnie szkoły uzupełniające, a także uczelnie wyższe, placówki oświatowe i ośrodki szkoleniowe kształcące w systemie kursowym, działające na terenie powiatu raciborskiego.

17 i 18 kwietnia br. prezentowane będą oferty edukacyjne dla gimnazjalistów, zaś 19 kwietnia br. dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. W tym samym dniu będzie istniała też możliwość spotkań młodzieży z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu. VI Raciborskie Targi Edukacyjne odbędą się w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu przy ul. Jana 14, w godzinach od 9.00 do 15.00. Szczegółowe informacje można uzyskać w Poradni - nr tel. 032 415 35 47.

Organizatorami targów są: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Raciborzu oraz Referat Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu.