Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

VIII Eko Wystawa w Pietrowicach Wielkich

2008-04-29, Wtorek

Już po raz ósmy "Eko Wystawa" wystawa budownictwa w Pietrowicach Wielkich w sobotę i niedzielę 10-11 maja 2008 r. stanie się faktem. Wystawa ta urosła już do jednej z największych imprez wystawienniczych na południu kraju. Stała się pewnym antidotum na regres dużych i drogich imprez targowych ulokowanych w wielkich aglomeracjach. Na "Eko Wystawie" spotykają się producenci, dostawcy usług lub ich przedstawiciele bezpośrednio z finalnym konsumentem. Jest to miejsce nawiązywania wielu transakcji i umów jak i prezentacji nowych produktów oraz usług.

Potwierdzeniem tych faktów jest coroczna rekordowa frekwencja około 50 tysięcy zwiedzających oraz ponad 200 firm prezentujących swoją ofertę na stoiskach.

Dla zwiedzających jak zwykle wstęp i parkingi bezpłatne. Imprezę będą prowadzić gwiazdy telewizyjne a uświetniać artystycznie gwiazdy estrady.

Organizatorem Eko Wystawy są: Gmina Pietrowice Wielkie oraz Powiat Raciborski.