Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Z roboczą wizytą w powiecie Märkischer...

2008-01-28, Poniedziałek

Podczas spotkań roboczych ustalono program oficjalnych wizyt przedstawicieli władz, jak również imprez i wydarzeń kulturalnych, które będą odbywać się w obu powiatach i w których uczestniczyć będą mieszkańcy zarówno powiatu raciborskiego jak i Powiatu Märkischer.

Przypomnijmy, w ramach współpracy zagranicznej Powiatu Raciborskiego i Powiatu Märkischer w naszym powiecie w styczniu br. gościł Chór Młodzieżowy z Lüdnescheid. Chór poza zwiedzaniem Raciborza dał koncert w Domu Pomocy Społecznej przy pl. Jagiełły a w niedzielę uczestniczył w Koncercie kolęd i pastorałek w ramach XVII Regionalnego Spotkania Wspólnot Śpiewaczych w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu. Młodzież uczestniczyła także w imprezach zorganizowanych w ramach XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.