Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ (1.03.-5.03.2010 r.)

2010-03-01, Poniedziałek
Wtorek, 02.03.2010 r.

Godz. 9.00 Walne Zgromadzenie Związku Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego
Miejsce: Rybnik
W walnym zgromadzeniu weźmie udział Starosta Raciborski Adam Hajduk, reprezentujący w Związku Powiat Raciborski oraz pełniący funkcję członka zarządu Związku.

Środa, 03.03.2010 r.

Godz. 9.00 Posiedzenie Rady Społecznej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
Miejsce: Sala konferencyjna Szpitala Rejonowego w Raciborzu (ul. Gamowska 3)
Posiedzeniu przewodniczyć będzie Starosta Raciborski.

Czwartek, 04.03.2010 r.

Godz. 10.00 Wspólne posiedzenie Zarządów Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego i Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Sala narad w budynku Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Okrzei 4a
Tematyka posiedzenia dotyczyć będzie polityki informacyjnej prowadzonej przez Zarządy Powiatów oraz funkcjonowania Powiatowych Zarządów Dróg. Po obradach Zarządów przewiduje się wizytę w Powiatowym Zarządzie Dróg w Raciborzu.

Piątek, 05.03.2010 r.

Godz. 10.00 Obchody Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
Miejsce: Restauracja Raciborska w Raciborzu (ul. Rynek 9)

W uroczystości wezmą udział osoby zajmujące się sprawami obrony cywilnej w urzędach, instytucjach i zakładach pracy na terenie powiatu raciborskiego. W spotkaniu uczestniczyć będzie także Starosta Raciborski.
Organizatorami obchodów są Starosta Raciborski oraz Prezydent Miasta Raciborza.