Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Zawody w wędkarstwie spławikowym dla osób niepełnosprawnych

2011-08-09, Wtorek

Polski Związek Głuchych Koło Terenowe w Raciborzu jest organizatorem XIV Regionalnych Zawodów w Wędkarstwie Spławikowym dla Osób Niesłyszących oraz I Zawodów Integracyjnych dla Osób Niepełnosprawnych. Zawody odbędą się 27 sierpnia br. (sobota) na wodzie Ostróg. Honorowy Patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Raciborza.

Informacje dot. zawodów:

- w zawodach mogą uczestniczyć drużyny sekcji i kół wędkarskich przy Kołach Polskiego Związku Głuchych, jak również członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Integracji "Podaj Rękę".
- drużyna powinna składać się z 3 zawodników i kierownika Ekipy.
- zawody zostaną rozegrane zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Wędkarskiego.
- zbiórka drużyn nastąpi od godz. 7.00 do 7.30 w siedzibie Klubu PZG w Raciborzu przy Placu Wolności 12/1.
- zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 18 sierpnia br. w siedzibie PZG w Raciborzu przy Placu Wolności 12/1 lub faxem pod nr 32 755 26 70.
- wpisowe wynosi 20 złotych od uczestnika i zostanie pobrane na miejscu zbiórki.
- organizatorzy zapewniają puchary za zwycięstwa w klasyfikacji drużynowej oraz nagrody rzeczowe w klasyfikacji indywidualnej, jak również ciepły posiłek.

Serdecznie zapraszamy!