Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

UWAGA NA UPAŁ! OSTRZEŻENIE DLA POWIATU RACIBORSKIEGO!

Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu informuje! 2024-09-05, Czwartek

Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu informuje!

Zagłosuj na Zamek Piastowski w finale konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. 2024-09-05, Czwartek

UWAGA NA UPAŁ! OSTRZEŻENIE DLA POWIATU RACIBORSKIEGO!

Zagłosuj na Zamek Piastowski w finale konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. 2024-09-04, Środa

Adaptacja budynku Słodowni i modernizacja Domu Książęcego na centrum turystyczno-historyczne z ekspozycją multimedialną na Zamku Piastowskim w Raciborzu to inwestycja Powiatu Raciborskiego, która znalazła się w finale konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Jest to jedno z 12 wyróżnionych przedsięwzięć w województwie śląskim oraz jedno z 93 w całej Polsce.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu został powołany do grona członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji! 2024-09-03, Wtorek

Ogłoszenie o naborze - Subregion Zachodni! 2024-09-02, Poniedziałek

Ogłoszenie o naborze - Subregion Zachodni!

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2024/2025! 2024-09-02, Poniedziałek

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2024/2025!

Dożynkowe Korony! 2024-08-30, Piątek

Dożynkowe Korony!