Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Barwy Jesieni 2007 - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny...

2007-09-21, Piątek

BARWY JESIENI mają już 13-letnią tradycję. Łącznie na przestrzeni 12 lat na konkurs napłynęło ponad 11 000 prac z terenu Polski, a także nadesłano prace młodych artystów z Niemiec, Węgier i Czech.

Główne cele konkursu to m.in. rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno przyrody jesienią.

Prace oceniane będą w czterech kategoriach wiekowych. Termin nadsyłania prac mija z dniem 26 października 2007 r.

Ogłoszenie wyników konkursu połączone z uroczystym otwarciem wystawy pokonkursowej odbędzie się dnia 18 listopada 2007 r. o godzinie 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu:
www.mdk-raciborz.pl oraz w sekretariacie placówki pod numerem telefonu 032 415 23 28.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie!