Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Nowa wystawa malarstwa w Starostwie...

2008-02-05, Wtorek

- Malarstwo to nie tylko moja profesja, ale i ogromna pasja. Stale rozwijam swój warsztat artystyczny, nieustannie poszukuję nowych sposobów wypowiedzi. Inspiruje mnie przyroda i w niej szukam nowych wzorców do naśladowania. Jest to widoczne w moich pejzażach, gdzie staram się oddać nastrojowość, zmysłowość i piękno miejsc stworzonych ręką natury - mówi malarka Barbara Kasza.

bkMalarstwem zajmuje się od lat 80-tych. Pobierała prywatne lekcje na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach Polski, Niemiec, Francji, Włoch, Japonii oraz USA. Od kilku lat jest zapraszana na zgrupowania i plenery malarskie w kraju i za granicą. Wystawiała swoje prace na licznych wystawach.

Zapraszamy!