Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Przesłuchania do II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej CANTO CANTARE 2007...

2007-09-24, Poniedziałek

Przesłuchania regionalne do Festiwalu odbywają się w 16 ośrodkach na terenie całego kraju, w tym także w MDK w Raciborzu przy ul. Stalmacha 12 - 16 października 2007 r.

Do eliminacji strefowych wykonawcy przygotowują jedną polską piosenkę z ogólnie dostępnego repertuaru, dostosowaną do wieku i możliwości.

Podczas etapu finałowego (w Bydgoszczy) wykonawcy prezentują się w dwóch piosenkach, w tej z eliminacji oraz w drugiej, wybranej z cyklu płytowego "ja kocham festiwale".

Każdy wykonawca na miejscu eliminacji strefowych wnosi wpisowe w wysokości 30 zł, w ramach którego otrzymuje śpiewnik z tekstami oraz płytę trzeciej edycji cyklu "ja kocham festiwale" z 12 piosenkami i ich półplaybackami oraz plikami multimedialnymi (zapis nutowy i teksty piosenek).

Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu - pełny regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne na stronie internetowej MDK w Raciborzu:
www.mdk-raciborz.pl, a także na stronie organizatora - Fundacji Estradowej Twórczości Dzieci i Młodzieży "EDA Art." z siedzibą w Bydgoszczy - www.solo-tutti.pl .

Zapraszamy!