Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Przesłuchania do XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie oraz warsztaty wokalne z Elżbietą Zapendowską...

2007-12-04, Wtorek

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu informuje, że w miesiącu grudniu 2007 r. w Placówce odbywać się będą przesłuchania strefowe do XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Termin przesłuchań -17 grudnia 2007 r. w godzinach 10:00 -16:00 (siedziba Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu).

Zgłoszeniem na Festiwal jest prawidłowo wypełniona karta uczestnictwa przesłana do dnia 26 listopada 2007 r. pocztą, faksem lub e-mailem do Biura Festiwalu w Będzinie. Szczegółowe informacje - regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu -
www.mdk-raciborz.pl oraz na stronie Organizatora Głównego - www.ofkip.pl .

Przypominamy również, iż po raz kolejny będziemy organizować Zimowe Warsztaty Wokalne prowadzone przez Elżbietę Zapendowską - m.in. Jurora programów telewizyjnych "Idol", "Jak oni śpiewają?" oraz Andrzeja Głowackiego - reżysera i aktora.

Warsztaty adresowane są do młodzieży w wieku 14 - 25 lat. Głównym celem warsztatów jest praca nad warsztatem wokalnym, ćwiczenia z intonacji i emisji głosu. Uczestnicy pod czujnym okiem ekspertów uczą się właściwie interpretować utwory znane ze sceny krajowej jak również światowej.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 350 zł od osoby (ewentualne noclegi oraz wyżywienie uczestnik pokrywa we własnym zakresie). Przesłuchania eliminacyjne (bezpłatne) odbędą się w siedzibie placówki w dniu 18 grudnia 2007 r. w godzinach 14.30 -18.00. Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty odbywać się będą w terminie 14-17 stycznia 2008 r.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej placówki -
www.mdk-raciborz.pl i dostarczenie jej do dnia 14 grudnia 2007 r. pocztą, pocztą elektroniczną, faksem lub osobiście do Sekretariatu Placówki.