Kalendarium wydarzeń

Organizator - Telefon 32 415 37 24
Organizator - Fax 32 415 37 24
Organizator - Zajawka

Już po raz trzynasty, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, proponuje swoim młodszym czytelnikom niezwykłą formę spędzenia ... nocy! Noc z Andersenem, bo o niej mowa, jest międzynarodowym przedsięwzięciem organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej i urodzin J. Ch. Andersena. Jak co roku, dzieci mogą spodziewać się wielu atrakcji i emocji. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Okropnie Wyczerpująca Magiczna Noc z Andersenem” i będzie tematycznie związana z przygodami Harry’ego Pottera. Do udziału w imprezie, która odbędzie się 27 marca, zachęcamy wszystkie dzieci z roczników 2004-2007, które cały rok czynnie uczestniczyły w życiu Biblioteki (aktywność czytelnicza, udział w konkursach i spotkaniach). Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 marca. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły i zapisy w Eurece przy ul. Kasprowicza 12 i we wszystkich filiach bibliotecznych na terenie miasta.