Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Nazwa VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
Rodzaj wydarzenia Imprezy sportowe
Data wydarzenia 2017-09-02 do 2017-09-03
Godzina 11:00
Państwo Polska
Województwo Śląskie
Powiat Raciborski
Gmina Racibórz
Miasto Racibórz
Typ adresu Ulica
Nazwa ulicy Chopina
Numer domu 21
Kod pocztowy 47-400
Organizator Polska Federacja Scrabble, Raciborskie Centrum Kultury, Raciborski Klub Scrabble SZKRAB
Organizator - Województwo Śląskie
Organizator - Powiat Raciborski
Organizator - Gmina Racibórz
Organizator - Miasto Racibórz
Organizator - Typ adresu Ulica
Organizator - Nazwa ulicy Chopina
Organizator - Numer domu 21
Organizator - Kod pocztowy 47-400
Organizator - Telefon komórkowy 608341215
Organizator - Bilety 25 zł za dzień członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie) debiutanci — bez opłat
Organizator - Zajawka

VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Jesteś z Raciborza lub jego okolic? Nie wiesz gdzie, ale chciałbyś miło spędzić weekend? NIE SIEDŹ W DOMU! PRZYJDŹ i zmierz się w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Raciborza w Scrabble o randze krajowej, gdzie spotkasz wielu ciekawych ludzi i niezwykle zaskakująco spędzisz swój czas. W weekend 2-3 września w Raciborskim Centrum Kultury dostąpisz szansy ukazania siły, jaka w Tobie drzemie i zobaczysz, że jesteś w stanie zwyciężyć nawet z największym eurydytą! A wszystko co musisz zrobić to używać języka, którym posługujesz się na co dzień, bo Scrabble to gra planszowa wykorzystująca słowa i zawierająca elementy taktyki, gdzie każdy ma szansę wygrać, gdyż łut szczęścia ma tu niemałe znaczenie. Jak to zrobić? Nic trudnego – wystarczy, że PRZYJDZIESZ, a znajdziesz się w gronie uczestników. Co najlepsze – dla każdego zawodnika przewidziano nagrody, więc z pewnością nie odejdziesz z pustymi rękoma GWARANTOWANE!!! Nawet jeśli nie wiesz o co chodzi – nic nie szkodzi! Intuicyjne zasady, genialne w swej prostocie, w mig zostaną Ci przedstawione i przyswojone, o co zadbają sami organizatorzy! Scrabble to gra dla KAŻDEGO – małego i dużego, wnuka i jego dziadka, w której takie same szanse ma zarówno kobieta jak i mężczyzna – wszyscy, którzy mówią po polsku! PRZYJDŹ, A NIE POŻAŁUJESZ!!!

Organizator - Opis

Harmonogram: I dzień: Sobota, 2 września (8 rund) 11:00 — rozpoczęcie turnieju 14:00-15:00 — przerwa obiadowa 20:00 — zakończenie gier II dzień: Niedziela, 3 września (5 rund) 9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju Przewidujemy nagrody pieniężne i rzeczowe