Kalendarium wydarzeń

Godzina 18:00
Miejsce RCK RDK - sala widowiskowa ul. Chopina 21
Organizator - Opis

Zespół taneczny "Skaza" z Raciborza został założony we wrześniu 2011 roku w Raciborskim Centrum Kultury.  Instruktorem, choreografem i opiekunem zespołu od początku istnienia jest Manuela Krzykała, którą wspiera młody, zdolny tancerz i instruktor Denis Chory.

Zespół  składa się z 17 grup w których tańczy około 250 tancerzy od 4 do 50 roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak: taniec klasyczny, taniec jazzowy, techniki pop jazzowe, taniec współczesny, street dance. Zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach i turniejach tanecznych. Bierze również udział w licznych pokazach, eventach, warsztatach itp.

Gala jest podsumowaniem sezonu artystycznego 2016/2017. Podczas gali zaprezentują się wszystkie grupy taneczne SKAZY.

Honorowane raciborskie karty: ,,senior 60+'' i ,,Rodzina+''