początek strony

Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-02-17

2017-12-15II wojna światowa i czasy powojenne

2018-02-17MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ,,Dawno, dawno temu''

Godzina:
15:30

RCK zaprasza na kolejny koncert w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Dla najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

W myśleniu gordonowskim ważne miejsce zajmuje uczenie się poprzez kontrast i różnicowanie, dlatego w najbliższym koncercie „Maluchy…” wyruszą w muzyczną podróż do krainy bajek, księżniczek i rycerzy. W urozmaiconej zabawą podróży towarzyszyć im będą muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń.  Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

https://www.facebook.com/maluchywkrainiedzwieku/

 Bilety w cenie 15 zł (dzieci)  i 25zł  do nabycia w kasach RCK oraz na;

http://biletyna.pl/event/MALUCHY-W-KRAINIE-DZWIEKU-Dawno-dawno-temu-RCK-RDK-sala-kameralna-Raciborz-e66826.html

Honorowane karty: ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina+''


więcej