początek strony

Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Targi wędkarskie w Nędzy

Nazwa Targi wędkarskie w Nędzy
Rodzaj wydarzenia Inne
Data wydarzenia 2018-03-04
Godzina 10:00
Miejsce Hala LKS, ul. Sportowej
Organizator - Opis

Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego "Babiczok" startuje z IV edycją targów wędkarskich w Nędzy. Odwiedzający się cieszą z profesjonalnej organizacji i bogatej oferty. Tu każdy pasjonat wędkarstwa coś dla siebie znajdzie. Wstęp bezpłatny.

Targi odbędą się w niedzielę 4 marca w godz. 10.00 - 16.00 w hali LKS przy ul. Sportowej. W tegorocznej ofercie nie zabraknie nowości na nowy sezon, interesujących prezentacji specjalistów branży wędkarskiej, renomowanych firm, ciekawych promocji. Bardzo bogatą ofertę dla karpiarzy i nie tylko będą prezentować zarówno stali wystawcy, jak i nowi goście.

Będzie również stoisko giełdowe, na którym będzie można sprzedać lub zamienić swój sprzęt wędkarski (opcja bezpłatna). O poczęstunek jak zwykle zadbają panie ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych.

Organizatorzy zapraszają zainteresowane firmy, hurtownie i sklepy związane bezpośrednio z branżą wędkarską do prezentacji swoich możliwości i towaru.

Informacje i zapisy z rezerwacją stanowisk targowych u Adama Sobeczko pod nr tel. 889 565 455. Zapisy trwają do 1 marca.