Kalendarium wydarzeń

Godzina 1600
Miejsce Sala widowiskowa RCK RDK ul. Chopina 21
Organizator - Opis

Spektakl "Ptasie opowieści" to interpretacja znanego wiersza Juliana Tuwima w wykonaniu grupy teatralnej Małe Miodzio z RCK w ramach cyklu Dziecięca Scena Teatralna. Mali aktorzy pokażą własne spojrzenie na ptasi świat. Zabawna historia doprawiona kolorowymi kostiumami przysparza sporo zabawy najmłodszym aktorom i mamy nadzieje, że przykuje uwagę małego i dużego widza. Jest to pierwszy spektakl grupy, którą tworzą dzieci od 4 do 8 lat.

Instruktor grupy i reżyseria spektaklu: Monika Kubica-Skaba

Scenariusz: na podstawie wiersza Juliana Tuwima

Obsada: Alicja Kaczmarczyk, Emilia Myszakowska, Emilia Ratuś, Fabian Lenard, Kamila Drzymała, Karolina Opiela, Katarzyna Kobylańska, Liliana Płonka, Magdalena Opiela, Maya Szembel, Miłosz Warchoł, Oliwia Bałys, Wiktoria Brent, Zofia Kostera, Zofia Rychlik, Zuzanna Rabenda.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronie

Honorowane raciborskie karty: „Rodzina+” i „Senior+”