Kalendarium wydarzeń

Godzina 16:30
Miejsce GCK w Nędzy, ul. Strażacka 2
Organizator - Opis

Dokucza ci zmęczenie, osłabienie, problemy z pamięcią, czy przeziębienie? Na warsztatach z aromaterapii organizowanych w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy dowiesz się jak sobie pomóc. GCK w Nędzy zaprasza 12 kwietnia o godz. 16.30.

To prosta, skuteczna, a przy tym przyjemna metoda usuwania wielu dolegliwości takich jak np. zmęczenie, osłabienie, problemy z pamięcią, czy zwyczajne przeziębienie. Wbrew pozorom nie oddziałuje na nas jedynie przez nos. Substancje czynne olejków, które wykorzystuje się w aromaterapii, wchłaniane są przez skórę i rozprowadzane po całym organizmie, wpływając na różne organy i narządy wewnętrzne. Aromaterapię możemy stosować w różnych formach: inhalacje, masaże, kąpiele aromaterapeutyczne, a nawet kompresy.

- O tym czym jest, jak i w jakim celu stosować aromaterapię dowiemy się na warsztatach, na które już dziś serdecznie zapraszamy - zachęca GCK.

Warsztaty poprowadzi Patrycja Kowalska, raciborzanka, instruktor kultury, która ukończyła studia z arteterapii, cały czas pogłębiając wiedzę na temat jej rodzajów i oddziaływań.