Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-10-19

2018-09-01Konkurs plastyczny Czytam - Znam - Rysuję

2018-10-01Konkurs plastyczny Czytam - Znam - Rysuję

Konkurs plastyczny dla czytelników biblioteki na podstawie książek autorów: Wiesława Drabika, Małgorzaty K. Piekarskiej, Melani Kapelusz, Joanny Wachowiak, Barbary Kosmowskiej, Marianny Oklejak, Wojciecha Widłaka. Konkurs organizowany w ramach projektu „Wielka liga młodych czytelników” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Szczegóły na www.biblrac.pl Termin oddania prac: 19 października

2018-10-19Konkurs plastyczny Czytam - Znam - Rysuję

Szczegóły na www.biblrac.pl

2018-10-19Nocka z Koszmarnym Karolkiem

Całonocne spotkanie dla kl. IV SP tematycznie związane z serią książek o Koszmarnym Karolku. W ramach Nocki Teatr Bajkowe Skarbki Śląska zaprezentuje „Bajkę o Skarbniku z głębokiej kopalni”.

Nocka organizowana w ramach projektu „Wielka liga młodych czytelników” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2018-10-19Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych

15:00
Lubisz gry, a nie masz z kim grać? Chcesz kreatywnie spędzić czas po lekcjach lub pracy – niekoniecznie siedząc przed TV lub komputerem? Te spotkania są dla Ciebie! Organizator zapewnia pokaźny zbiór planszówek, ale oczywiście każdy może przynieść ulubioną grę.

2018-10-19Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych

15:00-21:00

2018-10-19Warsztaty – tworzymy jesienny wieniec

15:30
Warsztaty plastyczne dla dzieci od 6 do 10 lat. Temat w październiku: jesienne wieńce.

2018-10-19Warsztaty – tworzymy jesienny wieniec

15:30