Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-10-24

2018-10-01Konkurs plastyczny Czytam - Znam - Rysuję

Konkurs plastyczny dla czytelników biblioteki na podstawie książek autorów: Wiesława Drabika, Małgorzaty K. Piekarskiej, Melani Kapelusz, Joanny Wachowiak, Barbary Kosmowskiej, Marianny Oklejak, Wojciecha Widłaka. Konkurs organizowany w ramach projektu „Wielka liga młodych czytelników” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Szczegóły na www.biblrac.pl Termin oddania prac: 19 października

2018-10-24Klub Malucha: język angielski z FOX School

16:00
Spotkanie dla dzieci do 3 lat i ich opiekunów. Nauka angielskiego poprzez zabawę. Zajęcia prowadzi nauczyciel ze Szkoły Językowej FOX School.

2018-10-24Klub Malucha: język angielski z FOX School

16:00

2018-10-24Jakub Ćwiek – spotkanie autorskie

17:00
Bestsellerowa seria „Kłamca” Jakuba Ćwieka powraca na rynek! W związku z tym pisarz wyrusza na największą w Polsce trasę autorską, w trakcie której m.in. odwiedzi Racibórz! Jakub Ćwiek - autor fantastyki, animator kultury, dziennikarz, felietonista, scenarzysta. Jako pisarz debiutował w 2005 roku zbiorem opowiadań "Kłamca". W 2012 roku został uhonorowany Nagrodą im. Janusza A. Zajdla. W bibliotece opowie o wpływie wierzeń, mitów, podań i legend na popkulturę i na nas na co dzień.

2018-10-24Jakub Ćwiek – spotkanie autorskie

17:00