Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-10-25

2018-10-01Konkurs plastyczny Czytam - Znam - Rysuję

Konkurs plastyczny dla czytelników biblioteki na podstawie książek autorów: Wiesława Drabika, Małgorzaty K. Piekarskiej, Melani Kapelusz, Joanny Wachowiak, Barbary Kosmowskiej, Marianny Oklejak, Wojciecha Widłaka. Konkurs organizowany w ramach projektu „Wielka liga młodych czytelników” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Szczegóły na www.biblrac.pl Termin oddania prac: 19 października

2018-10-25XV RACIBORSKI FESTIWAL PODRÓŻNICZY WIATRAKI 2018

2018-10-25Klub Rodzica

12:00
Klub Rodzica to miejsce, w którym rodzice mogą porozmawiać o ważnych dla nich sprawach, poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć wsparcie i zrozumienie ze strony innych. A przy okazji spotkać się ze specjalistami z różnych dzień wspomagających wychowanie dziecka - autorami poradników, psychologami, terapeutami czy autorami książek dla dzieci. W październiku spotkanie z Wojciechem Widłakiem - autorem książek dla dzieci, długoletnim redaktorem miesięcznika „Dziecko”. Spotkanie w ramach projektu „Integracja dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2018-10-25Klub Rodzica

12:00

Klub Rodzica to miejsce, w którym rodzice mogą porozmawiać o ważnych dla nich sprawach, poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć wsparcie i zrozumienie ze strony innych. A przy okazji spotkać się ze specjalistami z różnych dzień wspomagających wychowanie dziecka - autorami poradników, psychologami, terapeutami czy autorami książek dla dzieci. W październiku spotkanie z Wojciechem Widłakiem - autorem książek dla dzieci, długoletnim redaktorem miesięcznika „Dziecko”.

2018-10-25Zrobione w domu – pokazane w bibliotece

16:00

Zapraszamy wszystkich pasjonatów rękodzieła do zaprezentowania swoich prac – na spotkaniu w bibliotece można pochwalić się swoimi dziełami, podpatrzyć nowe pomysły i porozmawiać miło przy filiżance kawy.

2018-10-25Zrobione w domu – pokazane w bibliotece

16:00

2018-10-25Wojciech Widłak - spotkanie autorskie

8:50

Spotkanie autorskie dla uczniów kl. II, III, IVA-IVB ZSP nr 1 organizowane w ramach projektu „Wielka liga młodych czytelników” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.