Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-11-15

2018-11-15Warsztaty na „5” „Malowane pianką”

13:00
Warsztaty plastyczne dla dzieci, mające na celu rozwijanie wyobraźni oraz zdolności manualnych, jak również zapoznanie z różnymi technikami plastycznymi i materiałami, m.in. filcem, pianką dekoracyjną. Zajęcia oparte o postacie z książek i wykorzystujące literaturę dostępną w bibliotece. W listopadzie uczestnicy będą malować pianką do golenia.

2018-11-15Warsztaty na „5” „Malowane pianką”

13:00

W listopadzie uczestnicy będą malować pianką do golenia.

2018-11-15Bajkoczytanie po angielsku

16:45
Spotkanie otwarte prowadzone przez nauczyciela ze szkoły językowej FOX Schooldla dzieci od lat 3. W listopadzie zabawy z bajką w języku angielskim.

2018-11-15Bajkoczytanie po angielsku

16:45

Spotkanie otwarte prowadzone przez nauczyciela ze szkoły językowej FOX School dla dzieci od lat 3. W listopadzie zabawy z bajką w języku angielskim.