Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-11-20

2018-11-20Klub Rodzica „U malucha na talerzu”

Godzina:
16::00

2018-11-20Klub Rodzica „U malucha na talerzu”

Godzina:
16:30
Spotkanie otwarte dla rodziców małych dzieci oraz rodziców dzieci autystycznych. W listopadzie spotkanie z autorkami książki kulinarnej „U malucha na talerzu”: Martą Jas-Baran i Tamarą Chorążeczewską. W programie m.in. mini warsztaty kulinarne. Spotkanie organizowane w ramach projektu „Integracja dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.