Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-11-22

2018-11-22Zrobione w domu – pokazane w bibliotece

16:00
Zapraszamy wszystkich pasjonatów rękodzieła do zaprezentowania swoich prac – na spotkaniu w bibliotece można pochwalić się swoimi dziełami, podpatrzyć nowe pomysły i porozmawiać miło przy filiżance kawy.

2018-11-22Zrobione w domu – pokazane w bibliotece

16:00

2018-11-22VI Powiatowy Konkurs Pięknego Pisania „Zostań Mistrzem kaligrafii”

8:30 - 13:00

Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów sztuki pięknego pisania, zachęcanie do dbania o estetykę i charakter pisania. W konkursie wezmą udział uczniowie szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich Raciborza i powiatu raciborskiego zgłoszeni przez szkoły.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w bibliotece lub mailowo: [email protected] w terminie do 15 listopada. Regulamin dostępny na stronie www.biblrac.pl