Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-12-13

2018-12-03„Odkryj w sobie pasję”

14:00
Kontynuacja warsztatów dla dzieci i młodzieży mające na celu rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych metodą (m.in. quilling, filc). Tym razem tematem przewodnim będą zbliżające się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym będziemy wykonywać kartki i ozdoby świąteczne na podstawie książek: Joanny Tołłoczko „Quilling”, Zabawy plastyczne dla dzieci” oraz Anny Krac „50 prac ręcznych na zimę”. Zapraszamy w każdy poniedziałek, wtorek i piątek.

2018-12-13Warsztaty na „5” „Kartki świąteczne”

13:00
Warsztaty dla dzieci od lat 7 do 12 lat rozwijające umiejętności manualne i plastyczne. W grudniu uczestnicy wykonają kartki świąteczne.

2018-12-13Warsztaty na „5” - „Kartki świąteczne”

13:00

Warsztaty dla dzieci od lat 7 do 12 lat  rozwijające umiejętności manualne i plastyczne. W grudniu uczestnicy wykonają kartki świąteczne.

2018-12-13POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ I NIEMIECKIEJ " SŁOWO ZA SŁOWEM" pn. "POEZJA ŚWIĄTECZNA NA DWA GŁOSY"

9:00