Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-12-14

2018-12-03„Odkryj w sobie pasję”

14:00
Kontynuacja warsztatów dla dzieci i młodzieży mające na celu rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych metodą (m.in. quilling, filc). Tym razem tematem przewodnim będą zbliżające się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym będziemy wykonywać kartki i ozdoby świąteczne na podstawie książek: Joanny Tołłoczko „Quilling”, Zabawy plastyczne dla dzieci” oraz Anny Krac „50 prac ręcznych na zimę”. Zapraszamy w każdy poniedziałek, wtorek i piątek.

2018-12-14Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych

15:00-21:00

Lubisz gry, a nie masz z kim grać? Chcesz kreatywnie spędzić czas po lekcjach lub pracy – niekoniecznie siedząc przed TV lub komputerem? Te spotkania są dla Ciebie! Organizator zapewnia pokaźny zbiór planszówek, ale oczywiście każdy może przynieść ulubioną grę.

2018-12-1418. edycja Koncertu Charytatywnego GWIAZDKA SERC

18.00
W piątek, 114 grudnia, w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się XVIII edycja Koncertu Charytatywnego "Gwiazdka Serc". W tym roku, tematem przewodnim wydarzenia, będzą obchody 18-tych urodzin "Gwiazdki Serc". Pomysłodawcą koncertu jest Raciborska Izba Gospodarcza.