Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-12-07

2018-12-03„Odkryj w sobie pasję”

14:00
Kontynuacja warsztatów dla dzieci i młodzieży mające na celu rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych metodą (m.in. quilling, filc). Tym razem tematem przewodnim będą zbliżające się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym będziemy wykonywać kartki i ozdoby świąteczne na podstawie książek: Joanny Tołłoczko „Quilling”, Zabawy plastyczne dla dzieci” oraz Anny Krac „50 prac ręcznych na zimę”. Zapraszamy w każdy poniedziałek, wtorek i piątek.

2018-12-06Jarmark Bożonarodzeniowy

szczegóły -tutaj

2018-12-07Jarmark bożonarodzeniowy: bajkoczytanie z biblioteką

Godzina:
Głośne czytanie świątecznych bajek, zajęcia plastyczne, gry i zabawy

2018-12-07Jarmark bożonarodzeniowy: Mikołaj ze Strażakami i biblioteką

Godzina:

Warsztaty plastyczne, gry i zabawy, konkursy dla dzieci.

2018-12-07IRENA SANTOR

18:00

IRENA SANTOR niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową.

Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą...

Irena Santor wystąpi z zespołem w składzie: Mariusz Dubrawski - fortepian, Wojciech Ruciński - kontrabas, Grzegorz Poliszak - perkusja

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina +''