Kalendarium wydarzeń

2020-08-21Piknik na Grodzie

Godzina:
15.00
Ponieważ nie udało się nam zorganizować w tym roku XI Raciborskiego Festiwalu Średniowiecznego, na osłodę przed przyszłoroczną imprezą proponujemy Piknik na Grodzie ze średniowieczem w tle. Zapraszamy odtwórców i rzemieślników (e-mail: [email protected]) oraz mieszkańców Raciborza i okolic do wspólnej zabawy na Raciborskim Grodzie w Arboretum Bramy Morawskiej. Parę informacji o imprezie: Dla rekonstruktorów: jest ona zlotem drużyn wczesnośredniowiecznych, na którym bez szczegółowego godzinowego programu pobawimy się we wspólnym gronie. Dla publiczności: obozowisko średniowieczne będzie otwarte dla zwiedzających po wyznaczonych ścieżkach. W sobotę przygotujemy 3 godzinny program gier i zabaw dla dzieci. Uczestnictwo w imprezie oznacza zaakceptowanie regulaminu dostosowanego do panującej sytuacji epidemiologicznej, ze względu na dynamikę zmian w przepisach, regulamin zostanie opublikowany do 1 tygodnia przed imprezą. Przedsięwzięcie odbywa się przy udziale środków powiatu oraz zostało objęte patronatem starosty raciborskiego.