Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Terminarz z dnia 2021-10-29

2021-10-28V Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia - edycja transgraniczna

Konkurs jest organizowany w naszej szkole od 2013r. Głównym jego atutem oraz inspiracją do organizowania go w naszej szkole jest wspaniałe organy które powstały w roku 1981. W jury zasiadali najwybitniejsi polscy i zagraniczni organiści, tacy jak: Prof. Julian Gembalski - Akademia Muzyczna w Katowicach, Prof. Sylvain Pluyaut - Konserwatorium Muzyczne w Djon, Francja. Przy okazji każdego konkursu nauczyciele i uczniowie mają okazje uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez jednego z członków komisji. Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy dyplom, a laureaci zostają obdarowani nagrodami rzeczowymi.

2021-10-29Plener Malarsko-Fotograficzny pn.: "Nie tylko drzewa mają korzenie"

Godzina:

Plener malarski w zabytkowym młynie w Brzeźnicy