Kalendarium wydarzeń

2022-09-0331. edycja Festiwalu Piosenki Religijnej "Spotkałem Pana" w Raciborzu

Godzina:
16.00
Z wielką radością zapraszamy Was na XXXI edycję Festiwalu Spotkałem Pana. Chcielibyśmy, aby ten czas pozwolił każdemu z nas na doświadczenie Bożej obecności. Zaplanowaliśmy uwielbienia, wystawę malarską obrazów Maryjnych połączoną z nabożeństwem, koncerty, konferencję, warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Zapewniamy bezpłatny poczęstunek i prowadzimy zabawy dla dzieci. Wśród tegorocznych Gości pojawią się między innymi: Agnieszka Jasińska, Gabi i Wojciech Gąsior, Gabi Blacha, Martyna Sołtysik, Radek Pendziałek, Kacper Trela, Kinga Cieleń, Kuba Bernat, Skład Raciborskich Wieczorów Uwielbienia, zespół Błogosławiona. Ufamy, że będzie to prawdziwie BOŻY czas. Niech się dzieje Jego wola! Do zobaczenia! Miejsce: Parafia NSPJ w Raciborzu Termin: 3-4 września 2022 r. Więcej informacji na plakatach i ulotkach. Festiwal został dofinansowany przez Powiat Raciborski oraz objęty patronatem starosty raciborskiego.