Kalendarium wydarzeń

2023-05-0126. edycja Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Raciborzu

Godzina:
12.00
26. edycja Rozpoczęcia sezonu motocyklowego niebawem na Zamku Piastowskim Już w najbliższy poniedziałek 1 maja na Zamku Piastowskim w Raciborzu nastąpi 26. inauguracja sezonu motocyklowego. Organizatorem wydarzenia jest Grupa SRC Motocykle Racibórz, a współorganizatorem Zamek Piastowski w Raciborzu. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane z budżetu Powiatu Raciborskiego oraz objęte patronatem starosty raciborskiego. Zapraszamy do zapoznania się z programem!!! 12:00 – Msza św. w kościele pod wezwaniem św. Mikołaja przy ul. Kościelnej 1 w Raciborzu; 13:00 – Przejazd na Zamek Piastowski; 12:00 – 15:00 – Możliwość oddania krwi „Nie bądź żyła oddaj krew”; 13:30 – Rozpoczęcie festynu na zamkowym dziedzińcu; 14:00 – Koncert zespołu „MANSON BAND”. Podobnie jak w poprzednich latach wspieramy Hospicjum św. Józefa w Raciborzu.