Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Umowa na przebudowę drogi w Babicach podpisana 2023-06-19, Poniedziałek

Umowa na przebudowę drogi w Babicach podpisana

Dziś w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, w obecności wójta gminy Nędza, Anny Iskały oraz kierownika Referatu Inwestycji i Rozwoju, Romana Pajkerta, starosta raciborski Grzegorz Swoboda podpisał umowę z wykonawcą zadania.

PRZEDSTAWICIELE POWIATU RACIBORSKIEGO Z WIZYTĄ U PRZYSZŁEGO PARTNERA 2023-06-16, Piątek

PRZEDSTAWICIELE POWIATU RACIBORSKIEGO Z WIZYTĄ U PRZYSZŁEGO PARTNERA

Po dwóch intensywnych dniach pobytu w powiecie nakielskim, reprezentacja Powiatu Raciborskiego wróciła z bagażem nowych doświadczeń i pomysłów, a także z dodatkową energią i mobilizacją do kolejnej krajowej współpracy, która już wkrótce przybierze oficjalny charakter.

NOWY VIDEOKOLONOSKOP DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI NA RZECZ SZPITALA 2023-06-16, Piątek

NOWY VIDEOKOLONOSKOP DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI NA RZECZ SZPITALA

Po rozliczeniu, w pierwszych miesiącach bieżącego roku, zakupu stanowiska do resuscytacji za 51 296,76 zł oraz kardiotokografu wartego 35 000,00 zł, Fundacja przekazała Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu darowiznę w kwocie 62 000,00 zł na zakup videokolonoskopu na doposażenie Pracowni Endoskopii.

UWAGA! TYLKO DO 16 CZERWCA WYPEŁNIMY W INTERNECIE FORMULARZ ZWIĄZANY Z BADANIAMI ROLNICZYMI 2023-06-15, Czwartek

Badania dotyczące gospodarstw rolnych przeprowadzane są na terenie całego kraju od 01 czerwca i potrwają do 14 sierpnia 2023 r.

Rewitalizacji linii kolejowych Racibórz - Racławice Śl. doczeka się realizacji ! 2023-06-13, Wtorek

Powiatowa placówka z najlepszym projektem w Polsce ! 2023-06-13, Wtorek

Powiatowa placówka z najlepszym projektem w Polsce !

I LO z najlepszym projektem w Polsce

Powiat Raciborski przystępuje do realizacji inwestycji drogowych w gminie Rudnik 2023-06-12, Poniedziałek

Martyna Mańkowska oraz Natalia Klimaschka na 14. Wystawie Sztuki Zawodowców w niemieckim powiecie Elbe-Elster 2023-06-07, Środa

Malarstwo, rysunek, grafika, plakat, ilustracja, fotografia, rzeźba, ceramika, instalacja - BERUFSKUNSTAUSSTELLUNG powiatu Elbe-Elster łączy ze sobą te wszystkie rodzaje sztuki, a artyści, którzy prezentują swoje dzieła, zaliczani są do zawodowców oraz do tych, którzy do takiego tytułu aspirują.

„Kasprowicz” już wkrótce wzbogaci się o Zieloną Pracownię! 2023-06-07, Środa

„Kasprowicz” już wkrótce wzbogaci się o Zieloną Pracownię!

Festyn Rodzinny w ramach Jubileusz 40-lecia DPS „Złota Jesień” 2023-06-06, Wtorek

Festyn Rodzinny w ramach Jubileusz 40-lecia DPS „Złota Jesień”

• « Pierwsza