Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Powiat Raciborski rozpoczął modernizację tzw. "księżycówki" 2023-05-25, Czwartek

Powiat Raciborski rozpoczął modernizację tzw. "księżycówki"

Powiat Raciborski rozpoczął modernizację tzw. księżycówki, czyli fragmentu ul. Wiejskiej łączącej na wysokości Żerdzin drogę wojewódzką Racibórz-Kietrz z Ocicami.

„Bo najważniejsze to zrozumieć” 2023-05-25, Czwartek

„Bo najważniejsze to zrozumieć”

PRZEDSTAWICIELE POWIATU NAKIELSKIEGO Z PIERWSZĄ OFICJALNĄ WIZYTĄ W NASZYM POWIECIE 2023-05-25, Czwartek

Drogi POWIATÓW RACIBORSKIEGO I NAKIELSKIEGO po raz pierwszy skrzyżował ich wspólny partner – niemiecki powiat Elbe-Elster, dlatego decyzje, by po wielu latach przyjacielskich relacji zawrzeć i tutaj formalny sojusz, zapadły naturalnie i z wielkim entuzjazmem w obu samorządach (publiczne zaproszenie wystosował starosta powiatu nakielskiego Tadeusz Sobol).

Kwalifikacja wojskowa w powiecie raciborskim

W dniu 29 maja 2023 r. w powiecie raciborskim rusza kwalifikacja wojskowa.

DRENGOWIE ZNAD GÓRNEJ ODRY PROMOWALI W NIEMCZECH POWIAT RACIBORSKI 2023-05-19, Piątek

DRENGOWIE ZNAD GÓRNEJ ODRY PROMOWALI W NIEMCZECH POWIAT RACIBORSKI

Prezentacja domowego ogniska, własnych wyrobów ze skóry, uzbrojenia oraz wybijanie pamiątkowych monet i pokazy walk średniowiecznych wojów – tak w skrócie przedstawiał się udział członków Stowarzyszenia Drengowie znad Górnej Odry w uroczystym i słonecznym otwarciu sezonu turystycznego w Zabytkowej Hucie Żelaza Luisenhütte Wocklum w naszym partnerskim powiecie Märkischer Kreis.

XVII Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „EKOMAT” 2023-05-19, Piątek

XVII Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „EKOMAT”

Kolejna nasza placówka na zagranicznych wojażach! 2023-05-18, Czwartek

Kolejna nasza placówka na zagranicznych wojażach!

Konsultacje społeczne nadania statutu Szpitalowi Rejonowemu im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu 2023-05-18, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego dotyczącej nadania statutu Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Szpitalowi Rejonowemu im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.

Ogłoszenie konkursu na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie 2023-05-17, Środa

Konsultacje społeczne dotyczące ustanowienia i przyznawania Nagród Starosty Raciborskiego „Mieszko AD ...” w dziedzinie kultury 2023-05-17, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie ustanowienia i przyznawania Nagród Starosty Raciborskiego „Mieszko AD ...” w dziedzinie kultury.

• « Pierwsza